Letecký klub Nad krajem André

Lámete si hlavu nad originálním dárkem? Věnujte poukaz na vyhlídkový let!

02.01.2023 09:56

Náš Letecký klub nad Krajem André bude 3. června 2023 pořádat na svém letišti DĚTSKÝ DEN. Hlavním bodem programu bude již tradičně možnost proletět se nad vinorodou krajinu v okolí Velkých Pavlovic díky nabídce VYHLÍDKOVÝCH LETŮ. 

 

V roce 2023 se budou moci zájemci proletět větším letadlem Cessna C 172, který je určen jednomu pilotovi a dalším třem cestujícím. Tyto vyhlídkové lety lze objednat už nyní! Pište nebo volejte přímo provozovateli letadla dle spojení, uvedeného v přiloženém letáčku * pro otevření klikněte ZDE

 

VYHLÍKOVÝ LET je také vynikajícím dárkem, nejen k narozeninám, různým výročím, svatbám... Příležitost darovat originální, zážitkový a pro někoho možná i adrenalinový dárek, se vždy najde!

 

O vystavení dárkového poukazu požádejte přímo provozovatele, nezapomeňte uvést jméno obdarovaného.

 

Ing. Vratislav Nádeníček, člen výboru Leteckého klubu nad Krajem André

 

Přejeme vám příjemné zážitky v oblacích!Náš Letecký klub nad Krajem André bude 3. června 2023 pořádat na svém letišti Dětský den. Hlavním bodem programu bude již tradičně možnost proletět se nad vinorodou krajinu v okolí Velkých Pavlovic díky nabídky vyhlídkových letů. V roce 2023 se budou moci zájemci proletět větším letadlem Cessna C 172, který je určen jenomu pilotovi a dalším třem cestujícím. Tyto vyhlídkové lety lze objednat už nyní! Pište nebo volejte přímo provozovateli letadla dle spojení, uvedeného v přiloženém letáčku * pro otevření klikněte ZDE. 

 
Vyhlídkový let je také vynikajícím dárkem, k blížícím se Vánocům, ale také k narozeninám či jiným výročím. Příležitost darovat originální, zážitkový a pro někoho možná i adrenalinový dárek, se vždy najde.
O vystavení dárkového poukazu požádejte přímo provozovatele, nezapomeňte uvést jméno obdarového.
 
Přejeme vám příjemné zážitky v oblacích!

Vyhledávání

Kontakt

Letecký klub Nad krajem André z.s., Velké Pavlovice Zelnice 8
691 06 Velké Pavlovice
+420 602 576 941

+420 775 145 117